مبارزه 3 پرنده گرسنه و تمساح بر سر یک ماهی

به گزارش شهر سرگرمی، در رویدادی باورنکردنی 3 پرنده گرسنه و یک تمساح بر سر یک ماهی بزرگ درگیر شدند. این اتفاق در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی رخ داده است.

مبارزه 3 پرنده گرسنه و تمساح بر سر یک ماهی

به گزارش خبرنگاران، عقاب های دریایی آفریقایی شکارچیانی قدرتمندی هستند که با استفاده از چشم های قوی خود شکار را از بالا در حالی که در آسمان پرواز می کنند، تشخیص می دهند. از سوی دیگر، حواصیل ها و لک لک ها دوست دارند ماهی بگیرند.

اما این لک لک باهوش بود و بعد از اینکه حواصیل با عقاب دریایی مبارزه کرد، ماهی را دزدید.

رادنی، راهنمای سافاری خوش شانس بود که شاهد این لحظه بود. او در این باره می گوید: تصمیم گرفتیم نزدیک یک چاله آبی پارک کنیم تا حیوانات را که برای نوشیدن می آیند تماشا کنیم. من قبلاً یک روز شگفت انگیز را پشت سر گذاشته بودم.

تصمیم گرفتم از یکی از مکان های مورد علاقه ام در پارک بازدید کنم، واقعاً انتظار هیچ چیز رادیکالی را نداشتم. ناگهان یک حواصیل بزرگ یک ماهی صید کرد و اتفاقی که بعدا افتاد چیزی غیرقابل باور بود.

قبلاً چنین چیزی را ندیده بودم. لحظاتی بعد یک عقاب دریایی آفریقای حواصیل را برای ماهی به چالش کشید. در حالی که این دو پرنده بر سر غذا درگیر شدند، یک لک لک منقار زین به صحنه پیوست و ماهی را تصاحب کرد.

در حین تلاش برای تکه تکه کردن ماهی، دو تمساح به لک لک نزدیک تر شدند، اما او متوجه شد و توانست با ماهی دزدیده فرار کند.

حیوانات واقعاً باورنکردنی هستند و هرگز از تعجب و شگفتی ما دست برنمی دارند. زمانی که انتظارش را ندارید اتفاق خارق العاده ای رخ می دهد. مادر طبیعت واقعا همیشه چیزی در آستین خود دارد!

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2070

به "مبارزه 3 پرنده گرسنه و تمساح بر سر یک ماهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه 3 پرنده گرسنه و تمساح بر سر یک ماهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید