طراحی ویلا در شمال: خرید ویلا در استان گیلان چقدر هزینه دارد؟ ، ویلا در بندانزلی متری 11 میلیون تومان

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، بنا بر آگهی های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت خرید ویلا در گیلان، لیستی از میانه قیمت خرید ویلا در بعضی از شهرهای ویلا به دست آمده است.

طراحی ویلا در شمال: خرید ویلا در استان گیلان چقدر هزینه دارد؟ ، ویلا در بندانزلی متری 11 میلیون تومان

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا در شمال با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

بنا بر اطلاعات به دست آمده میانگین قیمت خرید ویلا در شهریور 1400 شش میلیون تومان ثبت شده است درصورتی که میانگین خرید ویلا در شهریور 99 برابر با 3.7 میلیون تومان بوده است.

بر اساس درصد تغییرات قیمت خرید ویلا از مرداد 1400 تا شهریور 1400 در بعضی از شهرهای استان گیلان شهرهای آستارا، آستانه اشرفیه و سیاهکل شهرهایی بودند که در این یک ماه کاهش قیمت داشتند. مقدار کاهش قیمت ویلا در آستارا 15.6 درصد، آستانه 13.5 درصد و سیاهکل 18 درصد کاهش قیمت را ثبت کردند.

میانه قیمت خرید ویلا در شهر صومعه سرا 3.4 میلیون تومان، سیاهکل 4.8 میلیون تومان و فومن 4.9 میلیون تومان ثبت شده است. بنا بر نیازمندی های دیوار این استان شهرهای مذکور با میانه قیمت خرید ویلای مقرون به صرفه تری نسبت به سایر شهرها ثبت شده اند.

شهرهای آستانه اشفریه و آستارا با میانه قیمت خرید ویلا در کانال پنج میلیون تومان ثبت شده است. میانه قیمت خرید ویلا در شهریور 1400 در شهر رشت شش میلیون تومان اعلام شده است.

شهرهای رودسر با میانه قیمت 7.6 میلیون تومان و بندرانزلی با میانه قیمت 11 میلیون تومان از شهرهای گران قیمت گیلان است.

ویلا در گیلان چند درصد گران شده است؟

خرید ویلا در بندانزلی از شهریور 99 تا شهریور 1400 حدود 116 برابر شده است که رقم و درصد بسیار بالایی را نشان می دهد. در بین شهرهایی که در جدول زیر وجود دارند، بندرانزلی با 116 درصد افزایش قیمت در کنار آستارا با 77 درصد افزایش از جز شهرهایی هستند که بیش ترین افزایش قیمت را ثبت نموده اند.

افزایش بیش از 100 درصدی قیمت ویلا در بندانزلی و 70 درصدی در شهر آستارا استان گیلان در یک سال گذشته در حالی اتفاق افتاده است که میانگین افزایش قیمت یک سال گذشته در شهر تهران حدود 40 درصد اعلام شده است.

رشت با افزایش قیمت خرید ویلا 57.4 درصد، صومعه سرا 55 درصد و فومن با 51 درصد افزایش قیمت از شهرهایی هستند که در یک سال گذشته حدود 50 درصد افزایش قیمت را ثبت کردند. آستانه اشرفیه و سیاهکل از حدود 43 درصد افزایش قیمت خرید ویلا را پشت سر گذاشتند.

در جدول زیر میانه قیمت و درصد افزایش قیمت ویلا در بعضی از شهرهای گیلان را مشاهده می کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1774

به "طراحی ویلا در شمال: خرید ویلا در استان گیلان چقدر هزینه دارد؟ ، ویلا در بندانزلی متری 11 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلا در شمال: خرید ویلا در استان گیلان چقدر هزینه دارد؟ ، ویلا در بندانزلی متری 11 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید