احتمال خداحافظی حبیب نورماگمدوف، رئیس UFC: شاید او تحت تاثیر مرگ پدرش چنین تصمیمی بگیرد

به گزارش شهر سرگرمی، رئیس سازمان مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (UFC) به خداحافظی احتمالی قهرمان مشهور و مبارز شکست ناپذیر روسیه واکنش نشان داد.

احتمال خداحافظی حبیب نورماگمدوف، رئیس UFC: شاید او تحت تاثیر مرگ پدرش چنین تصمیمی بگیرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از The National، دانا وایت، رئیس سازمان UFC گفت: حبیب نورماگمدوف یک مبارز شکست ناپذیر است. هر چیزی که می خواست به دست آورد و درآمد زیادی کسب کرد. به مک گرگور نگاه کنید. او هم یک سوپر ستاره است اما این مردان قهرمان تصمیم به خداحافظی می گیرند. حبیب نورماگمدوف هم قرار نیست تا ابد مبارزه کند. این موضوع همیشه رخ می دهد و جای نگرانی نیست.

وی اضافه نمود: هرگز هیچ مبارز دیگری حبیب نورماگمدوف یا مک گرگور نخواهد شد. البته ستاره های دیگری ظاهر خواهند شد و این جذابیت ورزش است. نفر بعدی که خداحافظی می نماید کیست؟ چه کسی فکر می کرد ستاره ای از ایرلند داشته باشیم؟ چه کسی فکر می کرد قهرمان شکست ناپذیری داشته باشیم که جمعیت مسلمان دنیا عاشقش شوند. شاید حبیب هم تحت تاثیر مرگ پدرش تصمیم به خداحافظی بگیرد.

حبیب نورماگمدوف در 28 مبارزه UFC به پیروزی رسید و با شکست روبرو نشد. پدر و مربی این مبارز روسی مدتی قبل به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در مسکو درگذشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1088

به "احتمال خداحافظی حبیب نورماگمدوف، رئیس UFC: شاید او تحت تاثیر مرگ پدرش چنین تصمیمی بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال خداحافظی حبیب نورماگمدوف، رئیس UFC: شاید او تحت تاثیر مرگ پدرش چنین تصمیمی بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید