هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر فراخوان داد

به گزارش شهر سرگرمی به نقل از ستاد خبری جشنواره، هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال 1398 در تهران برگزار خواهد شد و به همین مناسبت فراخوان هفتمین دوره این جشنواره منتشر شد.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر فراخوان داد

هدف از برگزاری این جشنواره ترسیم و ترویج الگویی مناسب برای زندگی شهری و صنعتی امروز، منطبق با فرهنگ ایرانی- اسلامی با پایبندی بر اصول اخلاق در چارچوب خانواده و زندگی جمعی برای کشور ایران و منطقه و همچنین فرهنگ زندگی شهری در اقصی نقاط کشور و دنیا با دعوت از هنرمندان و کشف و معرفی استعدادهای درخشان در پنج بخش مسابقه سینمای ایران، مسابقه سینمای بین الملل، مسابقه محله، مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران و بخش جنبی است.

مسابقه سینمای ایران:

بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار سینمایی، سریال، فیلم های داستانی، مستند و پویانمایی است.

مسابقه سینمای بین الملل:

بخش بین الملل هفتمین جشنواره فیلم شهر، با هدف شناسایی آثار خلاق و تاثیرگذار سینمای دنیا در حوزه شهر و ایجاد فضایی برای تبادل تجربه ها و ایده ها میان شهرهای دنیا، در دو بخش مسابقه بین الملل و ویژه برگزار می گردد.

بخش محله:

بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران و تهران، در دو بخش مسابقه و ویژه برگزار می گردد.

مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران

جشنواره فیلم شهر در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و اطلاع رسانی و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه، اقدام به برگزاری مسابقه در بخش های عکس، پوستر، لوگو، عنوان بندی، آنونس و تیزر فیلم های بخش مسابقه سینمای ایران، شامل آثار سینمایی، ویدیویی و سریال با موضوعات جشنواره می نماید.

ثبت نام اینترنتی به وسیله سایت جشنواره و آغاز ثبت نام آنلاین و ارسال آثار از 25 بهمن ماه 1397 و آخرین مهلت ثبت نام و تحویل نسخه بازبینی، خاتمه فروردین ماه 1398 است.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال 1398 در تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 101

به "هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید