نکو: در عرصه سیاسی در کشتی واحدی قرار داریم

به گزارش شهر سرگرمی، یک فعال سیاسی گفت: باید به دور از سلایق سیاسی با دادن برنامه ها و کمک های فکری از مسائل فعلی کشور مثل تحریم های اقتصادی و حواشی بیماری کرونا که همه شئونات زندگی مردم را در بر گرفته عبور کنیم.

نکو: در عرصه سیاسی در کشتی واحدی قرار داریم

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگاران، در ارتباط با ضرورت حفظ وحدت و همدلی میان قوا اظهار کرد: همه ما می دانیم که در یک پیچ بسیار خطرناک تاریخی قرار گرفته ایم و برای عبور از آن باید برنامه ریزی ها و همکاری های بین قوا در تمام شئون کشور به صورت ویژه در دستور کار همگان قرار گیرد.

وی ادامه داد: امروز ما جدا از پرداختن به وظایف سه قوه، باید برای عبور از بحران های ناشی از ویروس کرونا که همه موضوعات کشور را تحت شعاع خود قرار داده، با همدلی و هماهنگی به یکدیگر کمک کنیم. در عرصه سیاسی نمی توانیم خود را جدای از کشتی واحده ای که در آن قرار داریم بدانیم.

نکو گفت: اگر به این کشتی آسیبی وارد شود فقط یک قوه و یک فرد غرق نمی شود؛ بلکه همه موافقان ومخالفان سیاست های موجود به زیر آب می فرایند. بنابراین من فکر می کنم بیش از گذشته نیاز به تعامل و همدلی داریم تا با برنامه ریزی های اصولی، اساسی و مدیریت صحیح، موانع را از پیش پای رشد و توسعه کشور برداریم.

این نماینده سابق مجلس گفت: مهم ترین خواسته مردم و همچنین مهم ترین وظیفه مسئولین در حال حاضر کاستن از مسائل و دردهای جامعه است. اگر امروز در این موضوع مهم به مسائل سیاسی نگاه کنیم و همه موضوعات را جناحی تفسیر کنیم روشن است که اولین آسیب به خود آن جناح وارد می شود.

وی در خاتمه گفت: زمانی ما می توانیم به یک جناح و یک قوه خوبی تبدیل شویم که به دور از سلایق سیاسی با دادن برنامه ها و کمک های فکری از این مسائل عظیم مثل تحریم های اقتصادی و حواشی بیماری کرونا که همه شئونات زندگی مردم را در بر گرفته با یکدیکر عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1232

به "نکو: در عرصه سیاسی در کشتی واحدی قرار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکو: در عرصه سیاسی در کشتی واحدی قرار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید