مقررات منع آمد و شد در اطراف مقر فرماندهی ارتش سودان 27 تروریست آموزش دیده آمریکا تسلیم ارتش سوریه شدند

به گزارش شهر سرگرمی، نیروهای مسلح سودان مقر فرماندهی کل نیروهای مسلح این کشور در خارطوم را منطقه بسته نظامی اعلام و هرگونه نزدیک شدن به آن از ساعت 6 بامدادروز آدینه تا اطلاع ثانوی را ممنوع اعلام و تدابیر پیشگیرانه ای از جمله بستن راه های منتهی به آن را اتخاذ کرد.

مقررات منع آمد و شد در اطراف مقر فرماندهی ارتش سودان 27 تروریست آموزش دیده آمریکا تسلیم ارتش سوریه شدند

نیروهای مسلح سودان روز پنجشنبه در بیانه ای اظهار داشت که بعضی عناصر دشمن با سوء استفاده از شرایط فوق العاده کشور قصد تحصن در برابر فرماندهی کل نیروهای مسلح برای تحقق برنامه های خود را دارند. از این رو نیروهای مسلح منطقه اطراف مقر فرماندهی کل را منطقه بسته نظامی و نزدیک شدن به آن را ممنوع اعلام می نماید.

در این بیانیه آمده است که تمامی اقدامات پیشگیرانه و تدابیر لازم از جمله بستن راه های منتهی به فرماندهی نیروهای مسلح و اطراف آن از ساعت 6 بامداد روز آدینه تا اطلاع ثانوی اتخاذ خواهد شد.

نیروهای مسلح سودان از مردم خواسته است برای حفظ امنیت و ثبات کشور از این منطقه فاصله بگیرند.

کشور سودان سال ها در حاکمیت ژنرال محمد عمر البشیر قرار داشت تا اینکه وی 22 فروردین امسال با دخالت ارتش این کشور سرنگون و پس از آن، ارتش سودان با تشکیل نهادی با عنوان شورای نظامی انتقالی به ریاست ژنرال عبدالفتاح البرهان قدرت را در دست گرفت.

در هر صورت سودانی ها پس از سال ها دست وپنچه نرم کردن با مسائل متعدد مالی، خاتمه پیروز شدند عمرالبشیر را از حکومت کنار بزنند، اما همچنان نگرانند تا مبادا دیکتاتور دیگری در این کشور قدرت را بدست بگیرد.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 923

به "مقررات منع آمد و شد در اطراف مقر فرماندهی ارتش سودان 27 تروریست آموزش دیده آمریکا تسلیم ارتش سوریه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقررات منع آمد و شد در اطراف مقر فرماندهی ارتش سودان 27 تروریست آموزش دیده آمریکا تسلیم ارتش سوریه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید