مقاله: باسیلیکای فراری ونیز (ایتالیا)

به گزارش شهر سرگرمی، برادران روحانی وابسته به قدیس فرانسیس در سال 1222 به ونیز آمدند، ولی هیچ خانه ثابتی در شهر نداشتند تا این که Doge Jacopo Tiepolo در سال 1236 مقداری زمین خالی به آنها داد. کلیسایی که آنها ساختند، کوچکتر از آنی بود که در زمان حاضر وجود دارد. ساخت کلیسای کنونی در سال 1340 شروع شد و چون که فرآیند ساختش کند بود کلیسای قدیمی تا سال 1415 استفاده می شد. کلیسای جدید در سال 1442 تمام شد و در سال 1492 تقدیس شد و برای عروج مریم مقدس وقف شد. نقشه این کلیسا به Fra Scipione Bon نسبت داده می شود؛ او در این کلیسا دفن شده است.

مقاله: باسیلیکای فراری ونیز (ایتالیا)

عبادتگاه های جانبی کلیسا نیز پر از آثار هنری هستند. عبادتگاه Fiorentini شامل تنها کار Donatello در ونیز است: مجسمه چوبی باشکوه St. John the Baptist. آثار متعدد هنری در این کلیسا به نوعی بازگوکننده تاریخ شهر هستند. این کلیسا محل مقبره چندین شخص متمول ونیزی است. خود Titian نیز در یک مقبره باشکوه دفن شده و مجسمه ساز Antonio Canova یک یادبود هرمی شکل دارد.

کلیسای فراری در منطقه سن پولوی ونیز و در میدان دِی فراری قرار گرفته است. در تور ایتالیا در ونیز با گذر از کوچه های پیچ در پیچ می توانید به این نقطه برسید. نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس آبی شهر به این مکان، ایستگاه سینت توما (San Toma) است. مبلغ ورودی کلیسا 3 یورو بوده و بازدید از کلیسا حدود 20 دقیقه زمان نیاز دارد و در میان شلوغی و زرق و برق خیابان های ونیز و جاذبه های معروفش این مکان فرجه ای عالی برای کمی آرامش و استراحت است. با بلیت 10 یورویی Chorus Pass که 16 کلیسای شهر را پوشش می دهد می توانید با قیمت مناسب از این کلیسا و دیگر کلیساها دیدن کنید.

منبع مقاله: باسیلیکای فراری ونیز (ایتالیا)

انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1851

به "مقاله: باسیلیکای فراری ونیز (ایتالیا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: باسیلیکای فراری ونیز (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید