فرمانده کل ارتش: اهداف راهبردی ما اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است

به گزارش شهر سرگرمی، تهران (پانا) - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه یکی از اهداف راهبردی ما در ضربه انتقام سخت، اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است، گفت برگزاری تمرین عظیم رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند.

فرمانده کل ارتش: اهداف راهبردی ما اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی گفت: در تمرین عظیم رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها بخشی از اقتدار پهپادی ارتش با ماموریت های مختلف به نمایش گذاشته شد، توانایی های پهپادی ما به مراتب بیش از این چیزی است که مشاهده شد.

امیر موسوی با اشاره به اینکه امروز پهپادها بخش مهمی از توان تجهیزاتی نیروهای مسلح در همه ارتش های دنیا هستند، اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پهپادی صاحب قدرت بسیار خوبی است که اگر یک روزی لازم باشد در میدان عمل این قدرت را به دشمن نشان دهد، با اقتدار و توان بسیار زیادی این اتفاق خواهد افتاد.

فرمانده کل ارتش خاطر نشان کرد: برگزاری تمرین عظیم رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند. اگرچه ما معتقدیم که دشمن به خیال خودش با نشان دادن این هیمنه پوشالی که از خودش نشان می دهد، میخواهد جلوی ضربه انتقام سخت را بگیرد، غافل از اینکه ضربه انتقام سخت؛ زمان، مکان و اندازه اش در اختیار ماست و دشمن هرگز نخواهد توانست زمان، مکان و اندازه اش را پیش بینی کند. کوچکترین هدف ما در این ضربه انتقام، اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است.

وی اضافه کرد: اگر دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه گردد قطعاً ضربه ای را از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهد نمود که از هر نموده ای که تا الان داشته است، پشیمان بگردد.

نخستین تمرین مشترک و عظیم رزم پهپادی ارتش با شرکت صدها فروند از پهپادهای عملیاتی نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی و دریایی ارتش در منطقه عمومی سمنان و در نقاط مختلفی از مرزهای ایران اسلامی به مدت دو روز برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1381

به "فرمانده کل ارتش: اهداف راهبردی ما اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده کل ارتش: اهداف راهبردی ما اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید