سهرابی: مذاکره تراکتور با علی دایی را نه تایید می کنم نه تکذیب ، تلاش می کنیم حاج صفی را حفظ کنیم

به گزارش شهر سرگرمی، مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره مذاکره با علی دایی و شرایط سرمربیگری الهامی در این تیم تبریزی توضیحاتی ارائه کرد.

سهرابی: مذاکره تراکتور با علی دایی را نه تایید می کنم نه تکذیب ، تلاش می کنیم حاج صفی را حفظ کنیم

به گزارش، میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره حضور هواداران در فینال جام حذفی فوتبال اظهار کرد: طبق دستورالعملی که به باشگاه ها ابلاغ شده بود، تیم های میهمان می توانستند 4 نفر و تیم های میزبان 6 نفر را به ورزشگاه ببرند و در بازی فینال مجوز حضور 10 لیدر و هوادار را به ما دادند و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، دیدیم که استقلالی های زیادی در ورزشگاه حضور دارند و این باعث اعتراض ما شد و ما به بهافرایند اعلام کردیم که این عدالت نیست و در این صورت حاضر به انجام بازی نیستیم.

سهرابی درباره شرایط سرمربیگری الهامی در تراکتور و مذاکره با علی دایی گفت: الهامی زحمات زیادی برای تراکتور کشیده و در روز های کرونایی، همیشه بالای سر تیمش بود. تا این لحظه، هیچ گونه استعفای کتبی از سوی او به باشگاه نرسیده است و حتی پیروز به تماس با او نشده ام. ما باید به زودی شرایط مربیگری تیم را تعیین کنیم تا از قافله جذب بازیکن جا نمانیم. ما در وهله اول، منتظر تعیین تکلیف الهامی هستیم؛ چرا که مربی خود ماست و به طور رسمی مذاکره باشگاه با علی دایی را نه تایید نه تکذیب می کنم و نه تکذیب. امیدوارم فردا پیروز به تماس با الهامی شویم تا به زودی شرایط تیم برای فصل آینده تعیین شود.

او ادامه داد: ما برای بردن اصحاب رسانه و هواداران به مشهد، مکاتبات لازم را با سازمان لیگ انجام داده بودیم که متاسفانه با آن موافقت نشد و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، با دیدن هواداران استقلال شوکه شدیم که خوشبختانه با پیروزی در بازی، این ناعدالتی را جبران کردیم و توانستیم با کاپ قهرمانی به تبریز برگردیم.

سهرابی گفت: سیاست ابتدای فصل باشگاه، کسب حداقل یک جام و کسب سهمیه آسیایی بود که امسال متاسفانه فراز و نشیبی داشتیم. ابتدای فصل را خوب آغاز کردیم، اما در ادامه نتوانستیم نتایج مطلوبی بگیریم و با نظر هیئت مدیره باشگاه، دست به تغییراتی زدیم و ساکت الهامی را جایگزین دنیزلی کردیم و این موضوع باعث شد که نتایج تیم فرایند صعودی پیدا کند و در حالی که نتایج خوبی کسب می کردیم، ویروس کرونا به ما ضربه بزرگی زد. کرونا باعث شد که بازیکنان خارجی مان را از دست بدهیم و از طرف دیگر، ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه، ضربه زیادی برای تیم تراکتور که قدرت اصلی آن، از هواداران پرشورش نشأت می گیرد، وارد کرد.

مدیرعامل تراکتور درباره جدایی بازیکنان خارجی این تیم اظهار کرد: سوگیتا در اواسط فصل دچار مصدومیت شد و فقط می توانست در 2، 3 بازی سرانجامی فصل ما را همراهی کند و برای جبران ضرر و زیان اقتصادی، رضایت انتقال قرضی او را به تیم های دیگر دادیم. البته باشگاه کنونی این بازیکن، درخواست صدور رضایت دائمی را از ما کرده و به احتمال زیاد، با نظر هیئت مدیره باشگاه، با این درخواست موافقت کنیم. میمبلا هم با توجه به مشکلاتی که بعد از کرونا برایش رخ داد، صلاح دیدیم که برای این که ضرر و زیان اقتصادی زیادی متحمل نشویم، رضایت جدایی او را صادر کنیم.

او افزود: ما برای فصل آینده، باید در 3 جبهه بجنگیم و این موضوع نیاز به برنامه ریزی دقیق است و تا 2، 3 روز آینده باید برنامه ریزی کاملی را برای بستن تیم فصل آینده تدوین کنیم تا تیم قدرتمندی را روانه مسابقات فصل آینده بکنیم. البته برای دوری از حاشیه و تنش، مذاکراتمان را برای سرانجام فصل و بعد از بازی فینال جام حذفی نگه داشتیم و قبل از بازی فینال، نمی توانستیم با کسی وارد مذاکره رسمی شویم.

سهرابی درباره شرایط حاج صفی و آزادی گفت: به هر حال همه بازیکنان به جزء رضا اسدی و محمدرضا آزادی با ما قرارداد دارند. البته این بدین معنا نیست که نتوانند به تیم دیگری بفرایند، چرا که با پرداخت مبلغی، می توانند رضایت باشگاه را بگیرند. احسان حاج صفی بازیکن بزرگی است و تا کنون پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه یونانی به باشگاه نرسیده و در تلاش هستیم که این بازیکن بزرگ را برای فصل آینده حفظ کنیم. رضا اسدی قول داده که اگر در ایران باشد، به طور حتم برای تراکتور بازی می کند و آزادی هم بازیکن جوان و خوبی است که دوست داریم در تیم بماند. همه بازیکنان را حفظ می کنیم، مگر اینکه دلش با تیم نباشد. ما آماده توافق با رضا اسدی برای تمدید قرارداد هستیم.

او درباره فسخ قرارداد مظاهری با باشگاه تراکتور شرح داد: با وجود اینکه فوتبال ما حرفه ای است، اما برخی از بازیکنان، اخلاق حرفه ای را رعایت نمی کنند. رشید مظاهری 2 فصل دیگر با تیم ما قرارداد دارد و این بازیکن قبل از سرانجام فصل و پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی درخواست جدایی کرد که ما به او اعلام کردیم که تمرکزت روی بازی ها باشد. این بازیکن احساس می کرد که با توجه به مصدومیت اخباری، ما تن به خواسته های او می دهیم؛ اما با این موضوع موافقت نکردیم و سپس مظاهری با مراجعه به سازمان لیگ، درخواست فسخ قرارداد کرد.

او ادامه داد: باشگاه تراکتور تمام مطالبات اقتصادی این دروازه بان را پرداخت کرده و در این خصوص کوتاهی نکرده است. قرارداد مظاهری با استقلال، غیرقانونی است. او اطلاعی از آیین نامه فدراسیون فوتبال ندارد به همین علت از عواقب این قرارداد غیرقانونی خبر ندارد و اگر باشگاه استقلال نتواند رضایت تراکتور را بگیرد، این بازیکن جریمه و محروم خواهد شد و در این خصوص، نامه ای به باشگاه استقلال ارسال خواهیم کرد.

او بیان نمود: تا کنون نامه رسمی از سوی باشگاه گالاتاسرای برای انجام بازی محبت آمیز به باشگاه ما ابلاغ نشده است و در صورتی که این نامه را دریافت کنیم، همراه با هیئت مدیره باشگاه، شرایط مختلف این پیشنهاد را بررسی می کنیم. تراکتور یک باشگاه خصوصی حرفه ای است و تمام آیتم های لازم برای خصوصی بودن را داراست. این باشگاه هم از نظر امکانات اقتصادی و هم از نظر امکانات سخت افزاری، زیرساخت های خیلی خوبی دارد. معاونت اقتصادی باشگاه، در حال سوق دهی تراکتور به سمت سوددهی است و طی جلساتی که مالک محترم باشگاه با شرکت های زیرمجموعه هلدینگ داشت، درصد هایی از سهام این شرکت ها به تراکتور اختصاص داده شد. طرح های جامعی از جمله اپلیکیشن هواداران تراکتور (تراپ) در این باشگاه در حال پیشروی هستند که باعث حرفه ای تر شدن این باشگاه در زمینه اقتصادی است.

او در سرانجام گفت: به هر حال اخذ تیک آبی در اینستاگرام از مدت ها قبل، در برنامه باشگاه واقع شده است و اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده ایم و تیم رسانه باشگاه، به شدت پیگیر این موضوع است و در مراحل نهایی اش واقع شده است و به زودی منتج به نتیجه خواهد شد.هدف اصلی باشگاه، توجه به آکادمی و تیم های پایه است و در این خصوص مکاتبات لازم را با شهرداری نیز انجام داده ایم تا زیرساخت های مختلفی برای تیم های پایه در نظر گرفته شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1154

به "سهرابی: مذاکره تراکتور با علی دایی را نه تایید می کنم نه تکذیب ، تلاش می کنیم حاج صفی را حفظ کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابی: مذاکره تراکتور با علی دایی را نه تایید می کنم نه تکذیب ، تلاش می کنیم حاج صفی را حفظ کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید