سعید جلیلی و فریدون عباسی مسائل حوزه نفت و گاز را آنالیز کردند

به گزارش شهر سرگرمی، نشست کارشناسی اعضای کارگروه نفت و گاز دولت سایه با حضور سعید جلیلی و فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

سعید جلیلی و فریدون عباسی مسائل حوزه نفت و گاز را آنالیز کردند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، نشست کارشناسی اعضای کارگروه نفت و گاز دولت سایه با حضور سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

ارائه راه حل ها در بعضی حوزه های نفت و گاز و همچنین آشنایی کمیسیون انرژی مجلس یازدهم با ظرفیت کارشناسی این کارگروه، از جمله برنامه های این نشست بود.

در این جلسه تشریح موضوعاتی نظیر آنالیز شرایط توسعه میادین نفت و گاز کشور به ویژه میادین مشترک و دلایل عقب ماندگی و همچنین راه حل های جبران آن توسط کارشناسان کارگروه ارائه شد.

همچنین ارائه نمای کلی از شرایط بهینه سازی و ارائه پیشنهاد جهت کاهش شدت مصرف انرژی با توجه به ظرفیت کشور بر اساس اقدامات انجام شده طی سال های گذشته، از دیگر محور های ارائه شده در این جلسه بود.

موضوعات و مسائل ناشی از عدم اصلاح ساختار فعلی وزارت نفت و شرکت های تابعه و آنالیز چالش ها و راه حل های توسعه مطلوب زنجیره ارزش نفت و گاز در بخش پالایش و پتروشیمی، بخش های دیگری از نشست مشترک کارگروه نفت و گاز دولت سایه با فریدون عباسی را تشکیل داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1117

به "سعید جلیلی و فریدون عباسی مسائل حوزه نفت و گاز را آنالیز کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید جلیلی و فریدون عباسی مسائل حوزه نفت و گاز را آنالیز کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید