سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد، بحرانی که خریداران رقم زدند

به گزارش شهر سرگرمی، بحران های تیم استقلال در یک ماه گذشته آنقدر زیاد بوده که تمرکز سرپرست این باشگاه را بر هم زد. امیر حسین فتحی که کوشش زیادی برای خروج تیمش از بحران به خرج داد، انتها موفق شد بخشی از مسائل مالی این باشگاه را حل نماید تا جایی که هم تمرینات این تیم شروع گردد و هم اردوی خارج از کشور آنها برگزار گردد.

سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد، بحرانی که خریداران رقم زدند

بحران های استقلال در این هفته ها آنقدر زیاد بود که تمرکز فتحی را گرفته و باعث شده بود وی در اعلام نام گروهی که قرار بود بخشی از مطالبات جباروف را پرداخت کند تا این بازیکن به استقلال بازگردد، عجله کند و مرتکب اشتباه گردد.

سرپرست آبی ها بدون آن که از صحت ادعای گروهی که در فضای مجازی خود را خریدار باشگاه استقلال معرفی می کردند و یکبار هم در ابتدای فصل با وعده وعیدهای مالی و تو خالی خود باعث شدند تیام و جباروف حاضر به عقد قرارداد با این باشگاه نشوند اطمینان حاصل کند، از آنها بابت پرداخت بخشی از مطالبات جباروف تشکر کرد و حتی عنوان کرد برای برگزاری اردوی قطر هم این گروه به استقلال یاری می نماید.

با گذشت چند روز از این اتفاق معین شد آنها همانند ابتدای فصل فقط وعده داده و به آن عمل ننموده اند و سرپرست باشگاه استقلال با اعلام مراتب تشکرش قبل از تایید صحت ادعای این افراد، قدری عجله به خرج داد.

حالا جباروف به اندازه کافی از بازگشت به استقلال دور شده و رسما اعلام نموده به جز مبلغی که از سوی باشگاه به حسابش واریز شده، دریافتی دیگری نداشته است.

اردوی قطر آبی ها هم عملا منتفی شد و آنها به جای قطر، ترکیه را برای برپایی اردو انتخاب کردند تا این افراد در عملی نکردن وعده های بزرگ شان به باشگاه استقلال از ابتدای فصل تاکنون هت تریک نموده باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 78

به "سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد، بحرانی که خریداران رقم زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد، بحرانی که خریداران رقم زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید