راستینه: درخواست هواداران استقلال باید بجد پیگیری شود ، حضور استراماچونی بستگی به یک جلسه دارد

به گزارش شهر سرگرمی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آنچه که مهم است و باید مسئولان به آن اهتمام بورزند، حقوق هواداران است که باید به صورت جدی درخواست هواداران را پیگیری کنند. حضور یا عدم حضور استراماچونی بستگی به نتیجه کمیته تربیت بدنی کمیسون فرهنگی دارد.

راستینه: درخواست هواداران استقلال باید بجد پیگیری شود ، حضور استراماچونی بستگی به یک جلسه دارد

با ما همراه باشید و درباره سفر به کانادا بیشتر بدانید.

احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشجو در واکنش به اخبار بازگشت آندره آ استراماچونی گفت: ما در خصوص استراماچونی حتما در کمیته تربیت بدنی کمیسون فرهنگی جلسه خواهیم داشت و در این مورد دو موضوع وجود دارد؛ اول اینکه اقدامات کنندگان مجلس در راستای حمایت از استقلال و پرسپولیس و سایر تیم ها است.

وی اضافه نمود: اقدامات مجلس باید در راستای شادی آفرینی هوادران این دو تیم باشد و ما نمیخواهیم به دلیل عملکرد بد تیم ها، هواداری ناراحت شود. اما این را باید بدانید که به خاطر دفاع از حقوق هواداران، اجازه نمی دهیم قراردادهایی به کشور ما تحمیل شود که خود قرارداد و اصل قراداد باعث از بین رفتن بسیاری از حقوق باشگاه ها و منافع ملی شود. به عبارتی خیلی از حقوق های مربیان خارجی که ثبت می شود، می تواند هزینه زیر ساخت های باشگاها شود.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه گفت: یکی از موردهایی که باعث شده چنین اتفاقاتی برای کشور صورت بگیرید، نداشتن قانون نظام باشگاه داری است که متاسفانه چنین لایحه ای از سوی مسئولان ذیربط به مجلس ارائه نشده است و اکنون هیچ اساسنامه روشنی در رابطه با باشگاه داری در کشور موجود نیست.

وی همچنین در ادامه گفت: زمانی قرارداد با بازیکنان و مربیان خارحی را ممنوع می کنیم و یک زمانی آنقدر باز می گذاریم که بازیکنان و مربیان بی کیفیت وارد فوتبال ایران شود. این بی ثباتی در فوتبال به خاطر این است که یک اساس باشگاه داری امروز ضرورت کشور ما است که متاسفانه در حوزه ورزش در اختیار نداریم.

راستینه شرح داد: در خصوص استراماچونی باید بگویم جلسه ای در این رابطه خواهیم داشت و به موضوع این مربی رسیدگی خواهیم کرد. فیفا همواره نشان داده که برخوردهایش حقوقی نیست و متأسفانه سیاسی نیز بوده است؛ ولی در رابطه با استراماچونی بیشتر در خصوص فدراسیون فوتبال و و باشگاه استقلال است تا پیگیری های لازم برای حضور ایشان است.

وی در خاتمه تاکید کرد: آنچه که مهم است و باید مسئولان ذیربط به آن اهتمام بورزند، حقوق هواداران است که باید به صورت جدی درخواست هواداران را پیگیری کنند. حضور یا عدم حضور استراماچونی بستگی به نتیجه کمیته تربیت بدنی کمیسون فرهنگی دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1168

به "راستینه: درخواست هواداران استقلال باید بجد پیگیری شود ، حضور استراماچونی بستگی به یک جلسه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راستینه: درخواست هواداران استقلال باید بجد پیگیری شود ، حضور استراماچونی بستگی به یک جلسه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید