خروج اخباری از اردوی تیم ملی مهم نیست، دوست نداشتیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم!

به گزارش شهر سرگرمی، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی در یک مصاحبه تلویزیونی آخرین شرایط تیم ملی را در آستانه سفر به منامه تشریح کرد.

خروج اخباری از اردوی تیم ملی مهم نیست، دوست نداشتیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی ایران در مصاحبه ای پیرامون شرایط تیم قبل از پرواز به بحرین به نکته های زیر اشاره نمود:

*خوشبختانه بازیکنان تیم ملی از نظر آمادگی جسمانی و تاکتیکی و هم چنین روحی و روانی در شرایط ایده آلی قرار دارند و آنچه در تمرینات روزهای اخیر دیده شد رقابت آنها برای قرار دریافت در ترکیب ثابت تیم ملی بوده است. این موجب شد تا تمرینات روزهای اخیر تیم ملی کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

*خبر مصدومیت وحید امیری صحت ندارد. امیری همانند دیگر بازیکنان تیم ملی شرایط ایده آلی برای قرار دریافت در ترکیب تیم ملی دارد.

*هر کسی از دید خود به موضوع فقدان بازی های تدارکاتی تیم ملی می نگرد اما مهم درخواست سرمربی تیم ملی است. ما در بین تیم های حاضر در گروه C تنها تیمی هستیم که باید 4 مسابقه انجام دهیم. و این 4 مسابقه باید در یک زمان فشرده انجام گردد. به همین خاطر سرمربی تیم ملی صلاح ندیدند تیم ملی پیش از حضور در منامه بازی محبت آمیز ای داشته باشند. بعضی از تیم ها از ما درخواست بازی محبت آمیز داشتند و ما هم مکاتباتی با چند کشور داشتیم اما در نهایت با صلاحدید سرمربی تیم ملی این بازی محبت آمیز لغو شد و ترجیح داده شد تیم ملی با تمرین در کیش به هماهنگی لازم برای بازی ها دست پیدا کند.

*خصوص حضور محمد رضا اخباری در اردوی تیم تراکتور در جریان اردوی تیم ملی که با نقدهایی همراه بود باید بگویم این موضوع هم به صورت دلخواه از سوی افراد تجزیه و تحلیل شد. تصمیم گیرنده در این زمینه سرمربی تیم ملی بوده است. او صلاح دیده و بنا به درخواست سرمربی تیم تراکتور به محمد رضا اخباری اجازه دهد موقت اردوی تیم ملی را برای همراهی تیم باشگاهی اش ترک کند و حتما در این خصوص جوابگو خواهد بود.

*به هر صورت سرمربی تیم ملی دوست دارد با مربیان باشگاهی تعامل داشته باشد و به نظر می رسد حضور 4 دروازه بان در اردوی تیم ملی موجب شد تا اسکوچیچ به محمد رضا اخباری این اجازه را بدهد برای حضور در دربی تبریز اردوی تیم ملی را ترک کند. به نظر من این موضوع مهمی نیست که خیلی به آن پرداخته شد و باید اجازه دهیم سرمربی تیم ملی تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1614

به "خروج اخباری از اردوی تیم ملی مهم نیست، دوست نداشتیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج اخباری از اردوی تیم ملی مهم نیست، دوست نداشتیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید