خبرنگاران یاری حدود 18 میلیارد ریالی خیرین مازندران به مددجویان بهزیستی

به گزارش شهر سرگرمی، ساری - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی مازندران گفت که خیرین استان برای کنترل شیوع کرونا 17 میلیارد و 758 میلیون ریال به مددجویان زیر پوشش این نهاد یاری کردند.

خبرنگاران یاری حدود 18 میلیارد ریالی خیرین مازندران به مددجویان بهزیستی

به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران ، فرزاد گوهردهی با اظهار این که یاری ها به صورت نقدی و غیرنقدی بود ، اضافه کرد : به همین دلیل 55 کارگاه فعال گروهی و خانگی با به کارگیری توانمندی های 170 نفر از اعضای جامعه هدف بهزیستی اعم از بانوان سرپرست خانوار و توانخواهان اقلام مورد احتیاج در این زمینه را فراوری کردند.

وی ادامه داد : ماسک، گان ،شیلد و البسه بیمارستانی عمده محصولات فراوریی این کارگاه ها است و دستکش ، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح ، وسایلی مثل تب سنج و پالس اکسیمتر نیز از محل مشارکت های مردمی خریداری شده است.

مدیرکل بهزیستی مازندران خیرین را بازوان توانمند بهزیستی در پیشبرد اهداف محرومیت زدایی توصیف کرد و گفت : اقلام تهیه شده به وسیله مشارکت های مردمی و بهزیستی مازندران در میان مددجویان و معلولین ، پرسنل ادارات و مراکز تحت نظارت بهزیستی ، بچه ها کار و خیابانی و اهالی مناطق آسیب پذیر توزیع شده و تا عبور کامل از این بحران ادامه خواهد داشت.

بهزیستی مازندران حدود 245 هزار مددجو تحت پوشش دارد که از این تعداد 58 هزار نفر معلول جسمی و حرکتی و 120 هزار نفر زنان سرپرست خانوار هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 914

به "خبرنگاران یاری حدود 18 میلیارد ریالی خیرین مازندران به مددجویان بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یاری حدود 18 میلیارد ریالی خیرین مازندران به مددجویان بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید