خبرنگاران نیروهای نظامی خارجی منشا ناامنی و گسترش تروریسم در منطقه هستند

به گزارش شهر سرگرمی، تهران- خبرنگاران- انجمن دفاع از قربانیان تروریسم دربیانیه ای حادثه تروریستی در مدرسه دخترانه سیدالشهدا کابل را محکوم و تاکید نمود: نیروهای نظامی خارجی خود منشا ناامنی و گسترش تروریسم در منطقه هستند.

خبرنگاران نیروهای نظامی خارجی منشا ناامنی و گسترش تروریسم در منطقه هستند

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار سیاسی خبرنگاران، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیانیه ای حادثه تروریستی در مدرسه دخترانه سیدالشهدا کابل را محکوم و تاکید نمود: باز هم پدیده شوم تروریسم جنایت آفرید و بیش از 250 دختر دانش آموز را به خاک و خون کشید. این فاجعه جانکاه نه تنها خانواده دختران دانش آموز مدرسه سیدالشهدا کابل را داغدار کرد بلکه ملت بزرگ افغانستان و دیگر مردم منطقه و دنیا را در سوگی بزرگ نشاند که با هیچ مرهمی التیام نخواهد یافت.

این بیانیه اضافه کرد: جنایتکاران چه پاسخی برای این عمل ننگین خود دارند مگر تحصیل دانش آموزان معصوم جرم است؟ مگر ماه رمضان ماه حرمت و رحمت الهی نیست؟ مگر تمامی ادیان و آموزه های اخلاقی قتل انسان ها به ویژه بچه ها را عملی ممنوع و گناهی بزرگ نمی داند؟ این عمل ننگین نشان می دهد که تروریست ها از هر مرام و اعتقاد و وجدان انسانی تهی بوده و همچون ابزاری در خدمت منافع آمران خود در نظام سلطه هستند.

در این بیانیه آمده است: استمرار چند دهه آتش افروزی تروریسم در این منطقه با هدف جلوگیری از توسعه و عقب نگه داشتن کشورها نشان می دهد که مداخلات خارجی با ادعاهای مبارزه با تروریسم هیچ ارمغانی به جز گسترش ویرانی و ناامنی روزافزون برای منطقه نداشته و ملت ها به وضوح می بینند که نیروهای نظامی خارجی خود منشا ناامنی و گسترش تروریسم هستند.

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در این بیانیه با محکوم کردن این واقعه اسف بار و ابراز همدردی با خانواده های قربانی این جنایت علیه بشریت و همراهی در عزای عمومی اعلام شده از نخبگان، رهبران سیاسی منطقه و سازمان های بین المللی می خواهد تا به ابراز تاسف و محکومیت بسنده ننموده و قدم هایی عملی و موثر در مبارزه با ریشه های تروریسم و مجازات مجرمین برداشته و با مشارکت در کیفرخواهی در مجامع بین المللی، دخالت خارجی را چاره اندیشی نموده و عدالت را برای قربانیان و ثبات و امنیت و آرامش را برای مردم منطقه تامین نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1605

به "خبرنگاران نیروهای نظامی خارجی منشا ناامنی و گسترش تروریسم در منطقه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نیروهای نظامی خارجی منشا ناامنی و گسترش تروریسم در منطقه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید