خبرنگاران مسافران ناوگان عمومی قم ملزم به استعلام شرایط سلامت خود هستند

به گزارش شهر سرگرمی، قم ـ خبرنگاران ـ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: مسافرانی که قصد استفاده از ناوگان عمومی جاده ای حمل ونقل مسافر را دارند، ملزم به استعلام شرایط سلامت خود از سامانه فروش بلیط اتوبوس به نشانی www.safarvip.com هستند.

خبرنگاران مسافران ناوگان عمومی قم ملزم به استعلام شرایط سلامت خود هستند

به گزارش سه شنبه شب اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم، حمید سالاری اضافه نمود: به منظور اعمال نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی، شرایط و ضوابط استعلام شرایط سلامت مسافران برای بهره مندی از ناوگان عمومی جاده ای حمل ونقل مسافر اعلام شد.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت های اعلامی توسط ستاد ملی مدیریت کرونا در ترددهای جاده ای که بیشتر دراین ایام جابجایی مسافران از طریق ناوگان عمومی جاده ای انجام می شود، ضرورت نظارت بر عملکرد شرکت های مسافربری در استعلام شرایط سلامت مسافران از سکوی سروا را دوچندان می گرداند.

وی به آن دسته از مسافرانی که قصد جابجایی با ناوگان عمومی جاده ای حمل ونقل مسافر را دارند، گفت: این مسافران قبل از مراجعه به دفاتر فروش بلیط و یا شرکت های حمل و نقل عمومی مسافر، با مراجعه به تارنمای سامانه فروش بلیط اتوبوس به نشانی اینترنتی www.safarvip.com نسبت به استعلام شرایط سلامت خود اقدام کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: در صورت عدم استعلام سلامت مسافر، دفاتر فروش بلیط و دیگر مراکز ارایه سرویس سفر، از صدور بلیط و سوار کردن این مسافر خودداری می کنند.

وی گفت: شرکت ها و رانندگان مسافربری ناوگان حمل ونقل عمومی جاده ای، در صورت عدم رعایت مقررات ابلاغی، مشمول طرح موضوع در کمیسیون های تخلفات حمل و نقلی و لغو مجوز فعالیت به مدت یک سال می شوند.

وی با یادآوری اینکه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی ضروری است، گفت: بازرسان این اداره کل به صورت تمام وقت بر نحوه اجرای مقررات در خصوص جابجایی مسافر با ناوگان عمومی جاده ای نظارت و در صورت مشاهده هر نوع تخلف، مراتب را برای اعمال قانون، به مراجع ذی صلاح اطلاع می دهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1291

به "خبرنگاران مسافران ناوگان عمومی قم ملزم به استعلام شرایط سلامت خود هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسافران ناوگان عمومی قم ملزم به استعلام شرایط سلامت خود هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید