ثبت اعتراض متقاضیان فاقد حائز شرایط در طرح مسکن ملی از شنبه

به گزارش شهر سرگرمی، متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که حائز شرایط شناخته نشده اند می توانند از شنبه هفته آینده نسبت به ثبت اعتراض در سامانه tem.meud.ir اقدام نمایند تا در صورت تایید مراحل مراجعه حضوری و واریز آورده را طی کند.

ثبت اعتراض متقاضیان فاقد حائز شرایط در طرح مسکن ملی از شنبه

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش خبرنگاران از فارس، پس از اتمام مرحله اول ثبت نام متقاضیان مسکن ملی بعضی از متقاضیان علیرغم اینکه خود را واجد شرایط می دانستند از این طرح حذف شدند به همین دلیل وزارت راه و شهرسازی در اقدامی جدید سعی دارد تا این افراد را مجددا پالایش و اگر واجد شرایط شناخته شوند می توانند با مراجعه حضوری و بارگذاری مدارک لازم و واریز آورده متقاضی واقعی مسکن ملی شوند.

معاونت مسکن و ساختمان نیز در همین خصوص اعلام نموده است که متقاضیانی که در استعلام طرح اقدام ملی حائز شرایط نشده اند و نسبت به نتیجه استعلام اعتراض دارند از شنبه هفته آینده می توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت اعتراض خود در سایت tem.mrud.ir اقدام نمایند.

البته وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد تا متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که تمایل به انصراف از این طرح را دارند از 12 اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت درخواست انصراف اقدام نمایند.

در اجرای طرح اقدام ملی مسکن که مهمترین مولفه آن فراوری مسکن یعنی تامین زمین از سوی دولت است قرار است با ساخت 400 هزار مسکن به یاری افشار میان درآمدی جامعه بیاید.در این طرح متقاضیانی که اقدام به ثبت نام نمایند در مرحله اول باید آورده ای در حدود 30 میلیون تومان تا 40 میلیون تومان داشته باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 اسفند 1398 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 686

به "ثبت اعتراض متقاضیان فاقد حائز شرایط در طرح مسکن ملی از شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت اعتراض متقاضیان فاقد حائز شرایط در طرح مسکن ملی از شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید