تگزاسی ها دونالد ترامپ را به نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 ترجیح می دهند

به گزارش شهر سرگرمی، رای دهندگان تگزاس، دومین ایالت پرجمعیت آمریکا در نظرسنجی جدید حمایت خود از انتخاب مجدد دونالد ترامپ به سمت ریاست جمهوری این کشور را به نسبت نامزدهای پرامید حزب دموکرات نشان دادند.

تگزاسی ها دونالد ترامپ را به نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 ترجیح می دهند

به گزارش گروه بین الملل شهر سرگرمی، در حالی که نزدیک به یک سال به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا باقی مانده، رای دهندگان تگزاس، دومین ایالت پرجمعیت این کشور در نظرسنجی جدید حمایت خود از انتخاب مجدد دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی این کشور را نشان دادند. تگزاس از ایالت هایی است که به شکل سنتی به جمهوری خواهان تمایل دارد.

به نوشته وبگاه هیل رای دهندگان تگزاسی در این نظرسنجی گفتند که اگر انتخابات ریاست جمهوری ماه جاری برگزار شود، آن ها ترامپ را بر نامزد های انتخاباتی حزب دموکرات ترجیح می دهند.

در این نظرسنجی ترامپ 45 درصد آرا و برنی سندرز نامزد دموکرات آمریکا 40 درصد آرا را به خود اختصاص دادند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که رای دهندگان این ایالت بر این باورند که ترامپ قادر است جو بایدن و الیزابت وارن از نامزدهای دیگر دموکرات آمریکا را در انتخابات 2020 شکست دهد.

ترامپ در رقابت با این دو 46 درصد آرا را به خود اختصاص داد، در حالی که بایدن و وارن 39 درصد آرا را کسب کردند.

به نوشته هیل، این نظرسنجی همچنین نشان داد که در ایالت تگزاس جو بایدن از بخت و اقبال بیشتری به نسبت دیگر نامزدهای دموکرات آمریکا برخوردار است. در این نظرسنجی 23 درصد طرفدار بایدن بوده و 18 درصد نیز از الیزابت وارن حمایت کردند.

این در حالی است که بر اساس نظرسنجی جدیدی که شبکه خبری فاکس نیوز انجام داده، جو بایدن، نامزد پیشتاز دموکرات ها در کل ایالت های آمریکا با 12 درصد اختلاف از رئیس جمهور کنونی پیش است.

بر اساس نظرسنجی شبکه فاکس نیوز، 51 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی از ریاست جمهوری جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا حمایت کردند و 39 درصد نیز حمایت خود را از دونالد ترامپ اعلام کردند. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 493

به "تگزاسی ها دونالد ترامپ را به نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 ترجیح می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تگزاسی ها دونالد ترامپ را به نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 ترجیح می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید