توپ های لیگ برتر فوتسال در این فصل تغییر نمی کند!

به گزارش شهر سرگرمی، ماجرای توپ های لیگ برتر فوتسال هر هفته ابعاد جدیدی به خود می گیرد. بعد از اعتراض چند تیم در هفته های ابتدایی به کیفیت توپ های لیگ برتر اعلام شد که کادر فنی تیم ملی فوتسال قبل از لیگ، این توپ ها را تایید نموده است.

توپ های لیگ برتر فوتسال در این فصل تغییر نمی کند!

علی صانعی مدیر فنی تیم ملی فوتسال همان موقع اعلام نمود که کیفیت توپ هایی که در اختیار تیم ملی بود، مناسب بوده است و مطمئن نیست الان توپ ها با همان کیفیت در اختیار باشگاه ها قرار گرفته باشد.

باوجود گذشت 12 هفته از لیگ برتر فوتسال اما اعتراضات همچنان ادامه دارد و بعضی از مربیان و بازیکنان از اینکه کمیته فوتسال توجهی به ابتدایی ترین خواسته آنها ندارد، گلایه دارند. این اعتراضات به جایی رسید که کمیته فوتسال نامه شرکت مربوط به این توپ که وظیفه تهیه توپ های لیگ را بر عهده دارد منتشر کرد. این شرکت در نامه خود اعلام نموده بود که توپ ها با فناوری روز ساخته گردیده و بازیکنان و مربیان با این کیفیت آشنایی ندارند. حتی از کشور فرانسه به عنوان یکی از کشورهایی که از این توپ ها استفاده می نماید، نام برده گردیده بود.

انتشار این نامه هم با تمسخر و کنایه بعضی از بازیکنان از جمله مهدی جاوید ملی پوش گیتی پسند روبرو شد. جاوید در صفحه شخصی خود روی عکس این نامه با کنایه نوشت: لیگ فوتبال فرانسه؟ پاری سن ژرمن؟!

جواد اصغری مقدم سرمربی تیم سن ایچ ساوه هم چندی پیش از مسئولان کمیته فوتسال به خاطر عدم توجه به کیفیت پایین توپ ها گلایه نموده و مسئولان را خود رای خوانده بود.

این در شرایطی است که کمیته فوتسال همچنان روی استفاده از این توپ ها حداقل تا سرانجام فصل اصرار دارد و اراده ای برای تغییر این توپ ها نیست.

کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال در این خصوص به شهر سرگرمی، گفت: ما نامه این شرکت را منتشر کردیم که نوشته بودند تمام توپ ها با کیفیت عالی و با دستگاه های روز جهان ساخته می شوند و شاید چون بعضی از بازیکنان کمتر از آن استفاده نموده اند، روی آن حساس گردیده اند! اینکه حالا یکی دو نفر ایراد می گیرند را اطلاع نداریم.

وی در خصوص اینکه اغلب اهالی فوتسال از این توپ ها شاکی هستند، توضیح داد: ما سال جاری با این شرکت قرارداد داریم. اگر پسندیده نشد، سال بعد همکاری خود را با این شرکت قطع می کنیم ولی سال جاری تا سرانجام لیگ همین توپ ها مورد استفاده قرار می گیرد!

دبیر کمیته فوتسال درباره اعتراض ملی پوشانی همچون مهدی جاوید گفت: ما توپ ها را چک نموده ایم. حتی کادر فنی تیم ملی یک ماه با این توپ ها کار و آنرا تایید کرد. همانطور که گفتم اگر اعتراضی باشد سال بعد توپ ها عوض می گردد.

سلیمانی در رابطه با اینکه گفته می گردد کمیته فوتسال در این موارد خودرای است، اعلام کرد: ما هر کاری می کنیم در هیات رئیسه فوتسال و حتی کمیته فنی مطرح می گردد. هیچکس به صورت انفرادی تصمیم نمی گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 4

به "توپ های لیگ برتر فوتسال در این فصل تغییر نمی کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توپ های لیگ برتر فوتسال در این فصل تغییر نمی کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید