اما و اگرهای انتخاب تیم ملی کشتی برای جدال ستاره ها در آمریکا

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، روز 21 مهرماه بود که سایت فدراسیون کشتی آمریکا از دعوت رسمی متولیان کشتی این کشور از تیم ملی ایران خیز داد و حتی زمان برگزاری ملاقات تیم های کشتی آزاد ایران و آمریکا را گفت.

اما و اگرهای انتخاب تیم ملی کشتی برای جدال ستاره ها در آمریکا

بر این اساس مقرر شد ملاقات محبت آمیز بین تیم های ایران و آمریکا روز 23 بهمن ماه سال جاری در آرلینگتون دالاس در استان تگزاس برگزار گردد.

هر چند متولیان فدراسیون کشتی کشورمان این موضوع را تایید و ابراز تمایل کردند تا چنین مصافی بیین تیم های ایران و آمریکا برگزار گردد اما هنوز هیچ تصمیمی در مورد نفرات اعزامی اتخاذ نشده است.

این در حالیست که متولیان کشتی آمریکا بیش از هر چیز علاقه دارند میزبان حسن یزدانی، کامران قاسمپور و امیرحسین زارع باشند تا جدال ستاره های ایرانی با دیوید تیلور، جی دن کاکس و گیبل استیوسون در اوزان 86، 92 و 125 کیلوگرم، تنور این جدال محبت آمیز را گرم تر کند.

به عنوان مثال ریچ بندر مدیر اجرای کشتی آمریکا و یکی از چهره های شناخته شده برای اهالی کشتی ایران پیش از این در مورد این مسابقه اعلام نموده بود: کشتی فراتر از سیاست است و هیچ چیز بهتر از این رقابت محبت آمیز بین کشتی ایران و آمریکا نیست. این دو کشور برترین کشورهای کشتی آزاد دنیا هستند و ما خوشحالیم تیم آمریکا فرصتی پیدا نموده تا با یکی از قوی ترین تیم های کشتی دنیا کشتی مبارزه کند.

به هر حال قرار است علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و پژمان درستکار و محسن کاوه به عنوان سرمربی و مدیر فنی تیم ملی کشتی آزاد به زودی نشست ویژه ای را در این خصوص برگزار نمایند و قطعیت این سفر و بعلاوه ترکیب آزادکاران اعزامی معین گردد. البته کادر فنی تیم ملی همچنان معتقد است همه چیز مشروط به شرایط روحی، جسمی، آمادگی فنی ملی پوشان خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران، تیم های کشتی آزاد ایران و آمریکا پیش از این هم سابقه رویارویی محبت آمیز با یکدیگر را دارند و دو مصاف قبلی آنها در میدان تایمز نیویورک و ایستگاه مرکزی راه آهن این شهر با استقبال زیادی روبرو شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1831

به "اما و اگرهای انتخاب تیم ملی کشتی برای جدال ستاره ها در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اما و اگرهای انتخاب تیم ملی کشتی برای جدال ستاره ها در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید