آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد

به گزارش شهر سرگرمی، در آیین قرعه کشی فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، دیگر از نام باشگاه ها خبری نخواهد بود و این نام کشورها است که از گلدان و گوی خارج می گردد.

آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد

به گزارش شهر سرگرمی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه، آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان 2019 آسیا که اول آذر ماه برگزار می گردد با تغییراتی روبرو خواهد بود.

با توجه به مسائل مطرح گردیده از سوی مسئولان اجرایی برگزاری مسابقات که در حاشیه بازی رفت مرحله نیمه پایانی رقابت ها و در جلساتی با حضور نمایندگان باشگاه پرسپولیس مطرح شد، از جمله تغییرات در نحوه برگزاری مراسم قرعه کشی این خواهد بود که دیگر نام تیم ها از گلدان و گوی خارج نمی گردد و به این ترتیب نام کشورها جایگزین گردیده است. به عنوان مثال وقتی ایران از 4 سهمیه برخوردار باشد، نام ایران با 4 شماره از یک تا 4 در گلدان ها قرار می گیرد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس، همچنین از مسائل مطرح گردیده در این نشست ها به عدم برخورد تیم های غرب و شرق آسیا تا فینال بازی ها اشاره داشت و گفت: پیش از این اخباری مطرح گردیده بود مبنی بر اینکه از دوره بعدی رقابت ها، تیم های غرب و شرق آسیا قبل از فینال بازی ها و در مراحل پایین تر به مصاف یکدیگر خواهند رفت اما با توجه به مسائل مطرح گردیده در دوحه، شیوه کنونی در دوره آتی لیگ قهرمانان نیز دنبال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 3

به "آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید