آزادی 35 زندانی جرایم غیرعمد با مشارکت بانک تجارت

به گزارش شهر سرگرمی، همزمان با هفته دولت بانک تجارت با اختصاص مبلغ 10 میلیارد ریال یاری بلاعوض زمینه آزادسازی 35 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در سراسر کشور را فراهم کرد.

آزادی 35 زندانی جرایم غیرعمد با مشارکت بانک تجارت

به گزارش شهر سرگرمی، بنابر اعلام بانک تجارت، نادر خواجه حق وردی، قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت با اعلام این مطلب گفت: در ادامه همکاری این بانک با ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و یاری به زندانیان نیازمند 35 نفر دیگر از زندانیان جرایم غیرعمد با مشارکت 10 میلیارد ریالی بانک تجارت به آغوش خانواده بازگشتند. این مبلغ در 26 مرداد به حساب شماره 7777 به نام ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان نیازمند نزد شعبه مرکزی این بانک واریز شد.

حق وردی با اشاره به اینکه یکی از روینمودهای بانک تجارت در عمل به مسئولیت های اجتماعی مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به شمار می رود، گفت: بانک تجارت در سی و دومین گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و یاری به زندانیان نیازمند کشور با اهدای ده میلیارد ریال یاری نقدی از محل پنج درصد از دو درصد منابع قرض الحسنه، حضور موثری در این مراسم داشت.

قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به سابقه همکاری این مجموعه با ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه یادآور شد: بانک تجارت در سال97 با اعطای مبلغی بالغ بر 10میلیارد ریال یاری بلاعوض، زمینه آزادسازی تعداد زیادی از زندانیان مشمول جرایم غیرعمد در استان های مختلف کشور را فراهم نموده و همچنین در سال96 نیز با اعطای مبلغی بالغ بر12میلیارد ریال یاری بلاعوض، زمینه آزادسازی 78 نفر از زندانیان مشمول جرایم غیرعمد دیه در استان های مختلف کشور را فراهم نموده است.

حق وردی اضافه کرد: بانک تجارت پیش از این در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، با امضای تفاهم نامه ای با ستاد دیه کشور ضمن ارائه انواع خدمات بانکی به این ستاد، امکان واریز یاری های مردمی به حساب 7777 ستاد دیه را به وسیله تمامی شعب، دستگاه های خودپرداز، همراه بانک و پایگاه اینترنتی امید تجارت مهیا نموده است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 272

به "آزادی 35 زندانی جرایم غیرعمد با مشارکت بانک تجارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی 35 زندانی جرایم غیرعمد با مشارکت بانک تجارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید